„Matematyka bez reszty”

Opis projektu

„Matematyka bez reszty” to trzyczęściowy multimedialny produkt edukacyjny dla szkół podstawowych, przeznaczony do nauki przedmiotów matematyczno-przyrodniczych w edukacji wczesnoszkolnej. Zawiera pakiet ćwiczeń, interakcji, zabaw, gier oraz filmy do szybkiego i efektywnego wykorzystania podczas zajęć szkolnych. Program obejmuje trzy części, odpowiadające zakresem tematycznym klasom 1-3 – całość jest dostosowana do podstawy programowej i umożliwia pracę z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

  • Programy są wsparciem dla nauczyciela w przekazywaniu wiedzy, inspirowaniu i poszerzaniu horyzontów uczniów. Tworzone są we współpracy z ekspertami branży edukacyjnej, dzięki czemu dostosowane są do realiów polskiej szkoły oraz wymagań programowych.
  • Do programów dołączona jest obudowa dydaktyczna, a więc karty pracy, scenariusze zajęć i zabaw, program nauczania – tak, aby nauczyciel miał dostęp do wysokiej jakości pełnego wsparcia dydaktycznego.
  • Programy są dostosowane do przestrzeni klasowej – mogą być używane na tablicy interaktywnej, komputerze oraz na tablecie. Ponadto w przypadku niskiej przepustowości sieci Internetowej – swobodnie można korzystać z programu w trybie offline po ściągnięciu na dysk.

 

Program multimedialny „Matematyka bez reszty”  przekonał do siebie szkoły i nauczycieli, spośród których nie wszyscy spoglądali przychylnie na świat nowoczesnych technologii. Programy odznaczają się nowym podejściem do tzw. „grywalizacji”, wzbudzają ciekawość poznawczą oraz inspirują uczniów do poszukiwania odpowiedzi na nurtujące je pytania.

Produkt został nominowany do międzynarodowej nagrody London Book Fair 2017.

Zobacz opis produktu na stronie wydawnictwa Eduexpert

REFERENCJE

Media społecznościowe
Kontakt
Made in Media
Andrzeja Struga 78, lok. A101
90-557 Łódź
madeinmedia@madeinmedia.pl +48 500 650 907

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!