Wizja

Interaktywne narzędzia technologiczne i marketingowe to ocean możliwości. Dzięki doświadczonemu zespołowi w Łodzi oraz współpracownikom w niemal każdym mieście w Polsce i w wielu zakątkach globu, wdrażamy projekty technologiczne w różnorodnych branżach, o wysokiej użyteczności i jakości graficznej – w założonym budżecie i czasie.

Nasze podejście

Podstawą do realizacji celu biznesowego poprzez narzędzia interaktywne jest dogłębna analiza odbiorców. Obejmuje ona sposób funkcjonowania użytkowników w Internecie i sposób korzystania z nowoczesnych technologii. Efektem analizy jest stworzenie strategii wdrożenia narzędzi marketingowych i technologicznych, które umożliwią osiągnięcie celu biznesowego i będą intuicyjne dla odbiorcy końcowego.

1. Dyskusja i analiza grupy docelowej

Podstawą do realizacji celu biznesowego poprzez narzędzia interaktywne jest dogłębna analiza odbiorców. Obejmuje to sposób funkcjonowania użytkowników w Internecie i sposób korzystania z nowoczesnych technologii.

2. Koncepcja działań i przedstawienie jej klientowi

Efektem analizy jest wspólne stworzenie strategii wdrożenia narzędzi marketingowych i technologicznych, które umożliwią osiągnięcie celu biznesowego i będą intuicyjne dla odbiorcy końcowego.

3. Wdrożenie

Interaktywne narzędzia marketingowe to ocean możliwości. Dysponujemy zespołem stacjonarnym w Łodzi i w Toruniu oraz współpracownikami w niemal każdym mieście w Polsce. Dzięki zespołowi specjalistów z różnorodnych dziedzin wdrażamy projekty w branżach prawniczych, edukacyjnych, farmaceutycznych, HORECA oraz dla small biznesu.

4. Feedback i możliwość stałej obsługi w kluczowych obszarach

Obsługujemy firmy doraźnie i z wieloma wchodzimy w stałą obsługę graficzną, technologiczną, marketingową, a także doradczą.

Współpraca

Media społecznościowe
Kontakt
Made in Media
Andrzeja Struga 78, lok. A101
90-557 Łódź
madeinmedia@madeinmedia.pl +48 500 650 907

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!