Filmy i animacje

Produkcja filmowa i animowana

Kręcenie filmów to niezwykła przygoda. Zanim zabierzemy się do dzieła – przygotowujemy materiały merytoryczne, scenariusze oraz wspieramy tworzenie i rozwój koncepcji filmów.

Po pierwsze cel

Badamy grupę docelową i potencjał płynący z wykorzystania narzędzi filmowych do osiągnięcia celu promocyjnego, sprzedażowego, czy edukacyjnego.

Maksymalizacja przekazu

Dopasowujemy filmy do nośników, zapewniając odtwarzanie się filmów w najlepszej możliwej jakości na różnorodnych nośnikach, maksymalizując płynący przekaz.

O naszej działalności filmowej i animacyjnej w liczbach:

Ponad 150 filmów produktowych

92 filmy edukacyjne dla produktów multimedialnych Eduexpert – „Matematyka bez reszty”, „Metoda projektu w edukacji wczesnoszkolnej” oraz „Science-Lab – fascynująca anatomia człowieka”

30 edukacyjnych filmów regionalnych

30 filmów dla portalu edukacyjnego edupolis.pl w ramach projektu na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Ponad 100 filmów e-learningowych

Ponad 100 filmów zrealizowanych w ramach kursów e-learningowych dla szkolnictwa zawodowego oraz uczelni wyższych.

45 prezentacji multimedialnych

45 prezentacji multimedialnych dla portalu edupolis.pl w ramach projektu dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Wybrane portfolio 2011-2021

Film tradycją miasta Łodzi

Korzystamy z potencjału miasta Łodzi, w którym się mieścimy i czerpiemy z tradycji filmowej, angażując w projekty specjalistów branży filmowej. Współpracujemy z operatorami, dźwiękowcami, reżyserami i montażystami o bogatym portfolio filmowym.

Obróbka dźwiękowa

Ponadto realizujemy animacje reklamowe dla klientów komercyjnych. Zajmujemy się również nagrywaniem i obróbką dźwiękową.

Współpraca

Media społecznościowe
Kontakt
Made in Media
Andrzeja Struga 78, lok. A101
90-557 Łódź
madeinmedia@madeinmedia.pl +48 500 650 907

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!